KUNSTVEILING KUNSTATION UDEN (pagina 4)

DSC 3116B

  • Jos Rooyackers
  • Zonder titel
  •
  • Olieverf op linnen
  • 109 x 148 cm.
  • Ingelijst
  •
  • Kavelnummer 121
  •

DSC 3117B

  • Onbekend
  • Standaard met vogels
  •
  • Verf op metaal
  • 177 hoog
  •
  • Kavelnummer 122
  •

verkocht

DSC 3118B

  • Anton Heijboer
  • Zonder titel
  •
  • Gouache op Zaans karton
  • 90 x 80 cm.
  • Ingelijst
  •
  • Kavelnummer 123
  •

DSC 3119B

  • Nelly van Lieshout
  • Tunnel Illusie
  •
  • Acryl op doek
  • 100 x 100 cm.
  •
  • Kavelnummer 124
  •

DSC 3120B

  • Nelly van Lieshout
  • Zonder titel
  •
  • Gemengde techniek
  • 100 x 100 cm.
  •
  • Kavelnummer 125
  •

DSC 3121B

  • Nissim Men
  • Uden
  •
  • Giclee
  • 150 x 70 cm.
  • Ingelijst
  •
  • Kavelnummer 126
  •

DSC 2842tmb

  • Eric Dijkstra
  • Frivool
  •
  • Phonografie op geborsteld aluminium
  • 80 x 80 cm
  •
  • Kavelnummer 127

DSC 3125B

  • Peter Klashorst
  • Dame
  •
  • Gemengde techniek
  • 56 x 56 cm
  • Ingelijst
  •
  • Kavelnummer 128

verkocht

DSC 3126B

  • Seiko Kawachi
  • Zonder titel
  •
  • Houtsnede druk (Japans)
  • 78 x 108 cm
  • Ingelijst
  •
  • Kavelnummer 129

DSC 3127B

  • Seiko Kawachi
  • Zonder titel
  •
  • Houtsnede druk (Japans)
  • 108 x 78 cm
  • Ingelijst
  •
  • Kavelnummer 130

DSC 3124B

  • Ton Fleskens
  • Zonder titel
  •
  • Zeefdruk
  • 50 x 50 cm
  • Ingelijst
  •
  • Kavelnummer 131

DSC 3122B

  • Henk van Vessem
  • Zonder titel
  •
  • Zeefdruk
  • 85 x 106 cm
  • Ingelijst
  •
  • Kavelnummer 132

DSC 3123B

  • Jan Radersma
  • Zonder titel
  •
  • Zeefdruk
  • 62 x 83 cm
  • Ingelijst
  •
  • Kavelnummer 133

DSC 3051B

  • T. Kat
  • Stadsgezicht
  •
  • Olieverf op doek
  • 70 x 80 cm.
  • Ingelijst
  •
  • Kavelnummer 134
  •

verkocht

dumas

  • Marlene Dumas
  • Pier Paolo Pasolini
  •
  • Litho
  • Ingelijst
  •
  • Kavelnummer 135